کد خبر: 143944تاريخ انتشار : ۸:۴۲:۳۵ - پنج شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷

خسروانی:اصلا از پرش‌هایم راضی نبودم/ظریف: امروز یکی از بهترین روزهای ورزشی‌ام شد

خسروانی:اصلا از پرش‌هایم راضی نبودم/ظریف: امروز یکی از بهترین روزهای ورزشی‌ام شد
امیرخسروانی

دوومیدانی کار پرش طول گفت: اصلا از پرش های خودم راضی نبودم؛ نتوانستم رکوردهای شخصی ام در تمرینات را تکرار کنم که به خاطر مصدومیتی بود که گریبانگیرم شده بود؛ وگرنه رنگ مدالم خوش رنگ‌تر بود.

به گزارش خبرنگار اعزامی سادس به جاکارتا، امیر خسروانی درباره کسب مدال برنز رقابتهای پرش طول بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ گفت: تا پرش پنجم دوم بودم، اما در نهایت سوم شدم. با نفر دوم ۴ سانتی متر اختلاف داشتم و با نفر اول ۱  سانتی متر.

وی ادامه داد: اصلا از پرش های خودم راضی نبودم؛ نتوانستم رکوردهای شخصی ام در تمرینات را تکرار کنم که به خاطر مصدومیتی بود که گریبانگیرم شده بود؛ وگرنه رنگ مدالم خوش رنگ تر بود.

دارنده مدال برنز پرش طول بازی های پاراآسیایی دربراه سطح مسابقات گفت: نفر اول مسابقات دو دوره قهرمان پارالمپیک از ازبکستان است که نشان از سطح بالای مسابقات دارد. برگزاری رقابتها خوب و مطلوب بود. امیدوارم بتوانم در مسابقات آینده این مدال را در مسابقات جهانی و پارالمپیک خوش رنگ تر کنم.

خسروانی در پایان خاطر نشان کرد: از مربی خوبم میرزایی تشکر می کنم و از خانواده‌ام که در این مدت زحمات زیادی برای من کشیدند. از مسئولین درخواست می کنم توجه بیشتری به دوومیدانی داشته باشند هم از نظر حمایتی و هم فنی چون مشکلات زیادی دارم در حالی که رشته ای مدال آور است.

امید ظریف: امروز یکی از بهترین روزهای زندگی ورزشی‌ام شد

مرد طلایی پارادوومیدانی ایران در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ از امروز به عنوان بهترین روز زندگی ورزشی خود یاد کرد.

 امید ظریف صنایع پس از دستیابی به مدال طلای ماده دوی ۴۰۰ متر کلاس T13 بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: بعد از کسب دو مدال برنز در مواد ۱۰۰ و ۲۰۰ متر امروز به مدال طلای ماده ۴۰۰ متر رسیدم. خدا را شاکرم که امروز شد یکی از بهترین روزهای زندگی ورزشی‌ام.

وی در ادامه افزود: این مدال طلا را تقدیم می‌کنم به تمام ملت ایران به ویژه همسر عزیزم که برای من کم نگذاشت و باعث شد تا به اینجا برسم.

عضو تیم دوومیدانی نابینایان و کم‌بینایان کشورمان همچنین یادآور شد: امسال سال سختی برای من بود و خوشحالم با تمام سختی‌ها و درک خانواده‌ام توانستم به مدال طلایی که همیشه می‌گفتم دست پیدا کنم.

ظریف با اشاره به برنامه‌های آینده‌اش گفت: برنامه بعدی من مسابقات جهانی امارات است که می‌خواهم در ماده پرش طول رقابت کنم. برنامه من دو ساله است و از فردای روزی که به ایران برگردم برای کسب مدال پارالمپیک توکیو در ماده پرش طول تلاش خواهم کرد.

وی در پایان گفت: در اینجا باید از جناب هادی‌زاده که این فرصت را به من داد تا خودم را نشان دهم و ارنج خوبی برای تیم ما داشت، تشکر کنم. هم‌چنین از آقای خسروی‌وفا، رئیس کمیته ملی المپیک که من اعتماد کردند و مسئولان ورزش استان فارس تشکر می‌کنم.

انتهای پیام
ارسال