کد خبر: 143948تاريخ انتشار : ۹:۴۳:۴۵ - پنج شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷

خادم الحسین‌های ورزش ایران تجلیل شدند

خادم الحسین‌های ورزش ایران تجلیل شدند
یا حسین

سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران در هشتمین همایش ملی قهرمانان و عاشقان حرم مهرورزی از ۳۲ پیشکسوت، پیرغلام و خادم‌الحسین‌های ورزش کشور تجلیل کرد.

به گزارش سادس، هشتمین همایش ملی قهرمانان و عاشقان حرم مهرورزی سازمان ملی قهرمانان ورزش ایران چهارشنبه شب در باغ تالار زییای تهران برگزار شد و و طی آن از ۳۲ پیشکسوت و پیرغلام و خادم‌الحسین ورزش ایران تجلیل شد.

این مراسم که هرساله با نام و یاد پهلوانان شهید علیرضا سلیمانی و طیب حاج‌رضایی و با هدف تجلیل از پیرغلامان حسینی برگزار می‌شود، این بار و به جهت تقارن آن با درگذشت پیشکسوت ورزش و گزارشگر تلویزیونی مرحوم بهرام شفیع، این مراسم با یاد و نام این مرحوم برگزار شد.

حسین فرکی‌، حسین لطفی، سیدعلی اکبر حیدری، سلمان حسام، پرویز مظلومی، کیانوش گرامی، عباش شیرخدا، الهام چرخنده، آیت‌الله مجید شالچی، حجت‌الاسلام میرمحمدی، مهدی محمدنبی، حمید علیمردانی، محمدرضا تهرانی، دکتر خجسته، علی رضا علی و فرهاد سلگی و جمعی دیگر از پیشکسوتان ورزش در این مراسم با اهدای لوح تقدیر مورد تجلیل قرار گرفتند.

از میان رسانه‌های ورزشی نیز گروه ورزش شبکه خبر، گروه ورزش پایگاه خبری سادس و سایت فرتاک ورزشی به عنوان رسانه‌های ورزشی خادم‌الحسین (ع) معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.

سعید حق‌وردی رییس سارمان ملی قهرمانان ورزش ایران در این مراسم با تقدیر از تلاش‌های ورزشکاران و جامعه ورزش ایران در مسیر ترویج فرهنگ و حماسه حسینی گفت که هدف سازمان ملی قهرمانان در برگزاری این مراسم‌ها،‌ ارج نهادن به زحمت پیشکسوتانی است که در ورزش کشور با تمسک به فرهنگ حسینی (ع) و بدون هیچ چشم‌داشتی عاشقانه برای اعتلای ورزش کشور و موفقیت ایران اسلامی تلاش می‌کنند.  

او هم‌چنین خدمات خالصانه مرحوم بهرام شفیع در عرصه ورزش و رسانه را ستود.

انتهای پیام
ارسال