کد خبر: 143859تاريخ انتشار : ۸:۵۴:۳۴ - چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷

بونجاح در آستانه توافق با الاتحاد عربستان

بونجاح در آستانه توافق با الاتحاد عربستان
بغداد بونجاح

مهاجم آماده السد در آستانه توافق نهایی با الاتحاد عربستان است و به احتمال خیلی زیاد در زمستان این تیم را ترک کند.

به‌ گزارش ‌سادس ‌و ‌به نقل از اسپورت، بغداد بونجاح از بهترین و آماده ترین مهاجمان حال حاضر فوتبال باشگاهی آسیا است.

این بازیکن الجزایری که در السد قطر بازی می‌کند  با مدیران این باشگاه به مشکل خورده و در آستانه دیدار برابر پرسپولیس خبرهای زیادی درباره جدایی این بازیکن از السد به گوش می‌رسد.

در دیدار اخیر السد برابر السیلیه در لیگ ستارگان قطر که با تساوی به پایان رسید بونجاح پیراهن السد را درآورد و آن را پرت کرد و همین باعث شد تا رسانه‌های  قطری و هواداران السد به انتقاد از او بپردازند.

باشگاه الاتحاد عربستان مشتری جدی این بازیکن الجزایری است و روزنامه اسپورت عربستان از توافق این باشگاه با مدیر برنامه های بونجاح سخن به میان آورد.

هواداران الاتحاد علاقه زیادی به جذب مهاجم آماده السد دارند و با هشتگی به عنوان” ما بونجاح را می‌خواهیم ” خواستار اقدام هر چه‌ سریع‌تر باشگاه خود برای جذب این بازیکن شده اند.

روزنامه اسپورت عربستان نوشت که به احتمال خیلی زیاد بغداد بونجاح در فصل جابه جایی زمستانی پیراهن الاتحاد را بر تن کند و از السد جدا شود.

به‌ گزارش ‌سادس،  السد در دیدار برگشت خود در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید اول آبان ماه به مصاف تیم فوتبال پرسپولیس برود. در دیدار رفت نماینده ایران با یک گل به پیروزی رسیده است.

انتهای پیام
ارسال