کد خبر: 142379تاريخ انتشار : 21:05:21 - جمعه 21 سپتامبر 2018

سنگ‌اندازی، بازی صنعت نفت و پیکان را نیمه‌تمام گذاشت

سنگ‌اندازی، بازی صنعت نفت و پیکان را نیمه‌تمام گذاشت
دیدار تیم های فوتبال صنعت نفت آبادان و پیکان تهران

دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و پیکان تهران به دلیل سنگ‌پرانی تماشاگران میزبان نیمه‌تمام ماند.

به گزارش سادس، تیم‌های فوتبال صنعت نفت آبادان و پیکان تهران از ساعت ۱۹:۳۰ امروز(جمعه) در چهارچوب هفته هفتم لیگ برتر با قضاوت موعود بنیادی‌فر در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند و در پایان در حالی که شاگردان جلالی با نتیجه دو بر یک پیش بودند به دلیل هجوم هواداران به زمین نیمه تمام باقی‌ماند.

در این بازی گل اول را شاهین ثاقبی برای پیکان در دقیقه ۱۱ روی حرکت داخل عمق مهدی مومنی و پاس کات بک او به ثمر رساند اما پانزده دقیقه بعد طالب ریکانی روی پاس میلاد جهانی در محوطه جریمه پیکان صاحب موقعیت شد و با یک حرکت انفرادی و از پیش رو برداشتن مدافع مقابلش، توپ را وارد دروازه کرد تا کار به تساوی بکشد.

در نیمه دوم بازی پیکان با تعویض طلایی مجید جلالی به گل دوم رسید و سامان نریمان‌جهان در دقیقه ۸۲ بلافاصله بعد از ورود به زمین، توانست دروازه میزبان را باز کند.

هواداران صنعت نفت بعد از این گل اعتراض‌های شدیدی به داور داشتند و در دقیقه نود تعدادی از آن‌ها وارد زمین شدند. تیم داوری مسابقه نیز به دلیل نبود امنیت جانی زمین را ترک کرد. بنیادی‌فر در نهایت به دلیل تامین نشدن امنیت، به همراه کمک‌هایش به زمین بازنگشت و بازی را نیمه‌تمام اعلام کرد تا کمیته انضباطی درباره نتیجه آن تصمیم‌گیری کند.

انتهای پیام
ارسال