کد خبر: 142374تاريخ انتشار : ۱۹:۰۳:۳۴ - جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

تارتار: پدیده عقب بازی می‌کرد/ کارت قرمز میربزرگی ارزشمند بود

تارتار: پدیده عقب بازی می‌کرد/ کارت قرمز میربزرگی ارزشمند بود
مهدی تارتار

سرمربی تیم فوتبال پارس‌جنوبی‌جم می‌گوید تیمش گل زودهنگام ماشین‌سازی به تیمش باعث شد تا بازیکنانش نتوانند نمایش خوبی داشته باشند.

به گزارش سادس، مهدی تارتار سرمربی تیم پارس‌جنوبی جم در نشست خبری بعد از شکست مقابل ماشین سازی تبریز گفت: بازی خوبی بود اما گل مبتدیانه‌ای در ابتدای بازی دریافت کردیم. به بازیکنانم گفته بودم که تیم ماشین‌سازی در عمق خطرناک‌تر از عرض است اما گل زودهنگام کار تیمی ما را خراب کرد. در نیمه دوم هم هرچه از زمان بازی گذشت حریف خوب دفاع کرد و توانست از داشته‌هایش محافظت کند. مسئولیت این باخت را به عهده می‌گیرم و تمام این باخت‌ها برعهده مربی است. تیمی که کمتر اشتباه کند برنده است. امروز هم ماشین‌سازی به خصوص در خط دفاعی کم اشتباه بود.

او افزود: دراین گونه بازی‌ها که تیم حریف فقط عقب بازی می‌کند، فرصت‌های کمی بدست می‌آید.  اگر می‌توانستیم از موقعیت‌های نصفه و نیمه امروز استفاده کنیم برنده بودیم اما حریف جانانه دفاع کرد.

سرمربی پارس جنوبی در مورد اخراج میربزرگی گفت: همیشه به بازیکنانم می‌گویم که وقتی کارت قرمز می‌گیرید باید ارزشمند باشد. به نظرم کار این بازیکن ارزشمند بود و خطا کرد تا جلوی فرصت ۱۰۰ درصد حریف را بگیرد.

انتهای پیام
ارسال