کد خبر: 142383تاريخ انتشار : ۲۲:۰۶:۲۵ - جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

بنتو: اتفاقاتی که مقابل پیکان رخ داد بسیار عجیب بود/تمام تصمیمات داوری علیه صنعت نفت بود

بنتو: اتفاقاتی که مقابل پیکان رخ داد بسیار عجیب بود/تمام تصمیمات داوری علیه صنعت نفت بود
پائولو سرجیو

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان معتقد است تصمیمات داوری در دیدار تیمش مقابل پیکان به ضرر آن‌ها بوده است.

به گزارش سادس، سرجیو بنتو سرمربی صنعت نفت آبادان پس از ناتمام ماندن دیدار تیمش برابر پیکان اظهار کرد: بسیار سخت است که بخواهیم درباره اتفاقی که امروز افتاد صحبت کنیم. من دوست دارم درباره فوتبال صحبت کنم.

وی ادامه داد: امروز اتفاقات زیادی افتاد که خارج از فوتبال و خارج از کنترل ما بود. ما تیم بهتری بودیم و توپ را در اختیار داشتیم اما در دفاع کردن تا زمانی که توپ دست حریف بود ما تیم خوبی نبودیم. در نیمه نخست مشکل و ایراد تیم خود راتشخیص دادیم و با بازیکنان صحبت کردیم. یک سری مسائل بهتر شد اما زمانی که دو سه اشتباه بچگانه انجام دادیم گل دریافت کردیم. در کل تیم بهتری بودیم و شانس‌های گلزنی زیادی ایجاد کردیم.

بنتو اضافه کرد: امروز اتفاق عجیبی در ورزشگاه افتاد. همه از این قضیه ناراحت بودند. من عادت ندارم که بخواهم از داور انتقاد کنم. من باید با اشتباهات داوری کنار بیایم. اگر با خود بخواهم بگویم که همه داوران این اشتباه دوم را ندیدند، نمی‌توانم درک کنم که خطا روی فردین عابدینی و کارت قرمز به بازیکن پیکان چطور توسط داور صورت نگرفت. پنالتی کاملا واضح بود. این می‌توانست بازی را به نفع ما تغییر دهد. تمام تصمیمات این بازی علیه صنعت نفت آبادان گرفته شد. خیلی سخت است که بخواهم درباره آن صحبت کنم. ۷-۸ دقیقه از بازی مانده و بازی نیمه تمام مانده و درباره آن صحبت کردن سخت است.

سرمربی پرتغالی صنعت نفت آبادان اظهار کرد: در مورد اتفاقات بازی نمی‌توانم جواب درستی بدهم و چیزهای زیادی شنیده‌ام. باید درباره امتیازاتی که از دست دادیم فکر کنم. کار ما سخت شده است. بعضی مواقع بازیکنان بازی‌های زیبایی از خود به نمایش می‌گذارند اما گاهی اوقات نیز کور می‌شوند و بهای این عدم تمرکز از دست رفتن امتیازاتی است که اکنون داریم از دست می‌دهیم. زمانی که یک لحظه حواس بازیکن پرت می‌شود، تمام بازی خوب تیم از بین می‌رود. باید در مورد آن فکر کنم.

او درباره بالوتلی گفت: من امیدوارم که این مهاجم بتواند برای ما مفید باشد. او نیاز به تلاش بیشتری دارد زیرا در چهار ماه اخیر تمرینی نداشته است. او نیاز دارد که هماهنگی بیشتری با تیم به دست بیاورد.

سرمربی صنعت نفت آبادان در مورد عملکرد اکبر ایمانی گفت: نمی‌خواهم از بازیکنانم انتقاد کنم. یک سری مشکلات در بازی امروز اتفاق افتاد اما نمی‌خواهم مقابل خبرنگاران از بازیکنانم انتقاد شخصی کنم.

انتهای پیام
ارسال