کد خبر: 135545تاريخ انتشار : ۲۱:۴۴:۰۵ - جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷

یک دقیقه سکوت آرژانتینی‌ها در تلویزیون به خاطر شکست تحقیرآمیز! + فیلم

یک دقیقه سکوت آرژانتینی‌ها در تلویزیون به خاطر شکست تحقیرآمیز! + فیلم
 دیدار تیم‌های فوتبال آرژانتین و ایسلند

در یکی از ویژه‌ برنامه‌های جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه در تلوزیون آرژانتین، مجریان این برنامه پس از شکست تحقیر آمیز و ۳ بر صفر آلبی‌سلسته مقابل کرواسی، یک دقیقه سکوت کردند.

به گزارش سادس، فوتبال آرژانتین دیشب (پنج‌شنبه) یکی از دردناک‌ترین و تحقیرآمیزترین شب‌هایش را تجربه کرد. آن‌ها در دور دوم مرحله گروهی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه با نتیجه عجیب ۳ بر صفر مغلوب کرواسی شدند تا با توجه به تساوی مقابل ایسلند در دیدار نخست، امیدشان برای صعود به اما و اگر بکشد؛ اما و اگری که حتی باعث شد طرفداران فوتبال آرژانتین بنری را در بازی نیجریه و ایسلند به ورزشگاه محل برگزاری این دیدار ببرند و با نوشته “نیجریه به خاطر مسی برنده شو!” از تیم آفریقایی تقاضای برد مقابل ایسلند کنند تا امیدهای آلبی‌سلسته برای آخرین بازی مرحله گروهی و صعود به مرحله حذفی جام‌جهانی افزایش پیدا کند.

شکست آرژانتین مقابل کرواسی به حدی برای مردم آرژانتین دردناک و تحقیرآمیز بود که حتی مجریان تلوزیونی هم نتوانستند این حس تحقیر را در برنامه زنده کتمان کنند. در یکی از ویژه‌ برنامه‌های جام‌جهانی که در تلوزیون TyC Sports آرژانتین اجرا می‌شود، پس از پایان بازی آرژانتین و کرواسی، مجریان و کارشناسان برنامه در اقدامی عجیب، ایستادند و به مدت یک دقیقه برای شکست بد مقابل کرواسی سکوت کردند. معمولا این اقدام را برای بزرگداشت تازه درگذشتگان استفاده می‌کنند، به همین دلیل این اقدام مجریان تلوزیون آرژانتین به نوعی نشان می‌داد که طرفداران آرژانتین، شکست مقابل کرواسی با خوردن سه گل و احتمال حذف از جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه در همان مرحله گروهی را تیر خلاصی بر پیکره آلبی‌سلسته می‌دانند.

در ادامه ویدئوی یک دقیقه سکوت در ویژه برنامه جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه در تلوزیون کشور آرژانتین را مشاهده می‌کنید:

انتهای پیام
ارسال