کد خبر: 131184تاريخ انتشار : ۱۰:۴۲:۲۰ - چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

پاداش فدراسیون کشتی به گرایی، یزدانی و محبی

پاداش فدراسیون کشتی به گرایی، یزدانی و محبی
مرحله نهایی مسابقات انتخابی تیم‌های ملی کشتی فرنگی و آزاد

کمیته انضباطی فدراسیون کشتی آرای تشویقی خود را در مورد کشتی گیران شرکت کننده در رقابت های انتخابی تیم های ملی اعلام کرد.

به گزارش سادس، آرای تشویقی این کمیته به شرح زیر است:

۱- آقای یدالله محبی تشویق  نمادین با اعطاء  3 سکه بهار آزادی به همراه لوح تقدیر.
۲- آقای حسن یزدانی تشویق  نمادین با اعطاء   2 سکه بهار آزادی به همراه لوح تقدیر.
۳- آقای محمدعلی گرایی تشویق نمادین با اعطاء یک سکه بهار آزادی به همراه لوح تقدیر.

– دلایل تشویق نفرات به شرح زیر است:

۱- حضور و انجام مسابقات فینال برای کسب دو پیروزی از سه مسابقه، از سوی آقای حسن یزدانی، علیرغم آسیب دیدگی دنده،  پس از یک نوبت پیروزی بر رقیب فینالیست خود از مصادیق رفتار جوانمردانه بوده است. لازم به توضیح می داند که حسن یزدانی علیرغم توصیه برخی ازاطرافیان، مبنی بر عدم ادامه مسابقات، و اعلام انصراف از دور دوم مسابقه با حریف مازندارانی خود، پیشنهاد مذکور را نپذیرفت و در فینال دوم نیز بر روی تشک حاضر شده و مسابقه خود را ادامه داد.احترام به قانون و احترام به حق سایر رقبا رفتار ارزشمندی بود که از جانب آقای حسن یزدانی در این مسابقات ملاحظه شد.
۲- رفتار جوانمردانه آقای یدالله محبی در کنار تنش هایی که از سوی نزدیکان و هواداران وی پس از انجام دو مسابقه ایشان با آقای پرویز هادی در فینال ملاحظه  گردید. مشارالیه علیرغم اینکه خود نیز به رای اعلام شده داوران معترض بود، اما در آرام کردن هواداران و تنش هایی که از سوی ایشان در اعتراض به آرای داوری دنبال می گردید، با نهایت سعه صدر رفتار بسیار ارزشمندی را در آن شرایط ملتهب انجام داد، که نمی توان به سادگی از آن گذشت.
۳- رفتار ارزشمند آقای محمد علی گرایی در کنترل مربی خود و جلوگیری از اقدامات تنش زایی که پس از کشتی مشارالیه با آقای پژمان پشتام از سوی هوادارانش در حال شکل گیری بود.

انتهای پیام
ارسال