کد خبر: 130442تاريخ انتشار : ۱۰:۰۴:۱۴ - شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

جهانبخش:

لیگ‌های خاورمیانه اولویت آخرم هم نیست/ اعتماد به نفسم بیشتر شده است

ملی پوش فوتبال ایران و آقای گل لیگ هلند هیچ علاقه‌ای به حضور در لیگ‌های خاورمیانه ندارد و دوست دارد در لیگی بازی کند که به پیشرفت فوتبالش کمک کند.

لیگ‌های خاورمیانه اولویت آخرم هم نیست/ اعتماد به نفسم بیشتر شده است

به‌ گزارش ‌سادس، علیرضا جهانبخش، آقای گل لیگ فوتبال هلند اظهار کرد: خدا را شکر شرایطم خوب است و روز به روز به دنبال پیشرفت هستم. هدف من این است که به سطح بالاتری برسم که به فوتبالم کمک کند. انتخاب آخر من هم آمدن به لیگ‌های خاورمیانه نیست. من می‌خواهم یک قدم رو به جلو بردارم که باعث پیشرفت در فوتبالم شود.

او در مورد پیشنهاداتش هم گفت‌: یکسری پیشنهادات به باشگاه‌ و مدیر برنامه‌هایم رسیده که می‌شود راحت راجع‌ به آنها صحبت کرد مثل پیشنهاد از چین، آمریکا یا لیگ‌های خاورمیانه. در این پیشنهادها بیشتر بحث‌های مالی مطرح است اما این‌ها اهداف من نیستند. به طور کلی هنوز صحبت جدی با مدیر برنامه‌هایم یا مسئولان باشگاه آلکمار انجام نداده‌ام و در حال‌ حاضر تصمیم دارم استراحت کنم تا در آینده بهترین تصمیم را بگیرم.

جهانبخش که در برنامه “تهران ورزشی” رادیو تهران صحبت می‌کرد، در ادامه‌ درباره این که کدام لیگ معتبر اروپایی از نظرش جذابیت دارد گفت‌: قاعدتا من از دوران کودکی به یک لیگ علاقه داشته‌ام و همیشه در فوتبالم سعی می‌کردم با هدفگذاری پیش بروم. تا امروز اهدافم خوب محقق شده‌اند. برای اهالی فوتبال واقعا لیگ‌هایی همچون انگلیس، آلمان و ‌اسپانیا جذابیت خاصی دارند و قاعدتا هر فوتبالیستی دوست دارد در این لیگ‌ها بازی کند اما من نمی‌خواهم در این مقطع قدم levitra order خیلی بزرگی بردارم که شاید برایم خوب نباشد. من می‌خواهم در باشگاهی باشم که نسبت به آن باشگاه و لیگ حس خوبی داشته باشم چرا که وقتی نسبت به باشگاه حس خوبی دارم می‌توانم عملکرد بهتری از خودم ارائه بدهم.

در ادامه‌ این گفت‌وگو فایل صوتی از سردار آزمون پخش شد که آقای گلی را به جهانبخش  تبریک گفت‌. جهانبخش اظهار کرد: از سردار تشکر می‌کنم. او پیش از این هم به من پیام داده و تبریک گفته بود. مطمئنا ما ایرانی‌ها که خارج از ایران بازی می‌کنیم همه تلاشمان این است که با انجام بهترین بازی‌ها باعث خوشحالی ایرانی‌ها شویم. سردار آزمون هم که عملکرد خیلی خوبی در تیمش داشته doxycyclin without prescription و در لیگ قهرمانان اروپا بازی کرده است. من هم از سردار و هم از سایر هم تیمی‌هایم تشکر می‌کنم که طی روزهای اخیر به من انرژی مثبت داده‌اند. قاعدتا اعتماد به نفسم بیشتر شده و این موضوع مسئولیت من را سنگین‌تر خواهد کرد.

ادامه‌ دارد….
ارسال