کد خبر: 125039تاريخ انتشار : ۱۴:۵۲:۱۵ - دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷

تعیین کارگروه در کمیسیون ورزشکاران برای رسیدگی به مشکلات

تعیین کارگروه در کمیسیون ورزشکاران برای رسیدگی به مشکلات
اولین دوره انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک

سخنگوی کمیسیون ورزشکاران از تعیین کارگروه برای بازدید از اردوهای تیم‌های ملی خبر داد.

به گزارش سادس، آرش میراسماعیلی در حاشیه نشست کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک بیان کرد: ما در این جلسه مصوبات قبلی را پیگیری می‌کنیم. همچنین در نظر داریم روز المپیک را با توجه به فرم‌هایی که IOC فرستاده به مدت یک هفته برگزار کنیم و برگزاری آن بر عهده کمیسیون ورزشکاران است. همچنین کارگروهی را تعیین می‌کنیم تا از اردوهای تیم‌های ملی بازدید کند و در جریان مشکلات ورزشکاران قرار گیرد و سپس آن‌ را به کمیسیون ورزشکاران منتقل کند و ما هم آن را به هیات اجرایی منتقل کنیم. همچنین امروز جایزه بهترین کماندار سال ۲۰۱۷ که از سوی فدراسیون جهانی به زهرا نعمتی اهدا شد، در جلسه کمیسیون ورزشکاران توسط رییس کمیته ملی المپیک به او اهدا شد.

او ادامه داد: یکی از مصوباتی که ما داریم این است که برنامه‌ای برای اشتغال قهرمانان داشته باشیم که این برنامه بر اساس سه محور آموزش، مهارت زندگی و برگزاری کارگاه‌های آموزشی است.

میراسماعیلی در پاسخ به این پرسش که آیا کمیسیون ورزشکاران در تعیین پرچمدار کاروان هم نقشی دارند، تاکید کرد: ما نماینده خود را در این هیات اجرایی داریم که هادی ساعی است و نظرات خود را می‌گوییم و او به هیات اجرایی که مسئولیت انتخاب پرچمدار را بر عهده دارد، منتقل می‌کند.

انتهای پیام
ارسال