کد خبر: 123054تاريخ انتشار : ۶:۴۵:۲۹ - سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۷

فرمانده نیروی انتظامی:

مسافران بازگشت خود را به روزهای دیگر موکول کنند

فرمانده نیروی انتظامی گفت: با توجه به اینکه برخی محورهای پرتردد مانند مرزن آباد یا آب اسک در محورهای چالوس و هراز از ساعت ۱۵ امروز یکطرفه خواهند شد، مردم توجه داشته باشند زمان بازگشت خود را به گونه‌ای مدیریت کنند تا دچار مشکل نشوند. توصیه می‌کنم روز دیگری را به جز امروز برای بازگشت انتخاب کنند.

مسافران بازگشت خود را به روزهای دیگر موکول کنند

به گزارش سادس  سردار حسین اشتری ضمن حضور در قرارگاه نوروزی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و پس از بازدید هوایی از تفرجگاه‌ها و بوستان‌های پایتخت، اظهار کرد: امروز دو موضوع را باید مدنظر قرار گیرد؛ یکی انتظام بخشی به مناسبت روز طبیعت و سیزدهم فروردین ماه است که از همان دقایق اولیه صبح امروز شاهد حضور مردم در این مکان‌ها بودیم. موضوع دیگر، بحث ترافیکی است و اقداماتی که باید طی امروز و تا پایان هفته انجام شود تا با مشکل ترافیکی خاصی روبرو نشویم.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی افزود: در گشت هوایی که از تفرجگاه‌ها و بوستان‌های پایتخت داشتیم مشاهده شد از همان ساعات اولیه جمعیت زیادی از مردم در تفرجگاه‌ها و محل‌های تفریحی حضور پیدا کرده‌اند. اگر مردم موردی را مشاهده کردند گزارش دهند تا با آن برخورد شود. با توجه به اینکه امروز سالروز رحلت زینب کبری(س) است از مردم فهیم می‌خواهیم شئونات اسلامی و اخلاقی را همچون گذشته رعایت کنند.

انتهای پیام
ارسال