کد خبر: 119157تاريخ انتشار : ۷:۰۷:۱۶ - سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶

منتظری: از هواداران بابت افتم عذر می‌خواهم/ در ۳۰ دقیقه تنبیه شدیم

منتظری: از هواداران بابت افتم عذر می‌خواهم/ در ۳۰ دقیقه تنبیه شدیم
پژمان منتظری

مدافع تیم فوتبال استقلال می‌گوید تیمش می‌تواند در صورت برتری برابر الریان در ۱۳ فروردین، به عنوان تیم اول صعود متد.

به گزارش سادس، پژمان منتظری پس از تساوی تیمش برابر السد بیان کرد: یک نیمه بد فوتبال بازی کردیم. چیزی که مربی می‌خواست را اجرا نکردیم. بین دو نیمه قرار گذاشته بودیم دوباره از بالا پرس کنیم که آن را انجام ندادیم و تنبیه شدیم را گل خوردیم.

منتظری ادامه داد: من در این چند وقت اوقات آن‌ها را تلخ کردم. بخاطر مصدومیت‌ها و بدشانسی از آماده بودن دور شدم اما تلاش خود را می‌کنم دوباره به دوران اوج برگردم. می‌خواستم از هوادارانمان عذرخواهی کرد. امیدوارم تیم بهتر بازی کند و همه استقلالی را ببینند که توقعش را دارند.

او درباره خستگی استقلال نیز گفت: بازیکنان ما هرگاه با اعتماد به نفس بازی کنند، توانایی شکست هر تیمی را دارد اما امروز ۳۰ دقیقه بدون اعتماد به نفس بازی کردیم و تنبیه هم شدیم. بحث کشش بدنی نیست زیرا تمرین‌های مرتبی را داریم. شرایط به گونه‌ای است که مربی بازیکنان را می‌شناسد و استقلال با این کادر فنی و این مدیریت در مسیر خوبی است. مردم از ما توقع بالا دارند و به زودی خواسته‌هایشان را انجام خواهیم داد

مدافع استقلال درباره ضعف این تیم در نیمه دوم و تدافعی بازی کردن استقلال گفت: شفر بازی دفاعی را از تیم خود نمی‌خواهد زیرا شرایط بازیکنان را می بیند و آن‌ها را می‌شناسد. شرایط تمرین‌های ما به‌گونه‌ای است که شرایط دفاع نداریم و استقلال باید در آزادی و مقابل ۷۰ – ۸۰ هزار تماشگر هجومی بازی کند و پیروز شود. هر چه تلاش می‌کردیم، فایده‌ای نداشت.

او ادامه داد: الان زمان مناسبی است و بازیکنان فرصت کافی برای ریکاوری را دارند.

منتظری درباره شانس صعود استقلال گفت: ما با برد مقابل الریان می‌تواین به عنوان تیم اول صعود کنیم.

انتهای پیام
ارسال