کد خبر: 119172تاريخ انتشار : ۱۱:۱۲:۲۲ - سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶

غلامرضا جعفری: رواج ورزش در روستاها بسیاری از مشکلات اجتماعی را برطرف می‌کند

غلامرضا جعفری: رواج ورزش در روستاها بسیاری از مشکلات اجتماعی را برطرف می‌کند
غلامرضا جعفري

مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش های روستایی و بازی‌های بومی محلی

به گزارش سادس، مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش های روستایی و بازی‌های بومی محلی از صبح امروز (سه‌شنبه) ۲۲ اسفند ماه ۱۳۹۶ برگزار شد که “غلامرضا جعفری” رئیس این فدراسیون در مورد عملکردهای این مجموعه در سال ۱۳۹۶ صحبت کرد.

جعفری در مورد عملکرد این فدراسیون در یک سال گذشته گفت: همه برنامه‌های ما در راستای دو هدف مهم بود. توسعه ورزش‌های کلاسیک در همه عرصه‌ها و فراهم کردن زیر ساخت‌های مناسب برای پیشرفت آن‌ها یکی از  اصلی‌ترین اهداف بود.

او افزود:  همچنین در یک سال گذشته فدراسیون ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی محلی تلاش کرد مسئله آموزش را با برگزاری دوره‌های آموزشی عملی کند که دومین هدف مهم این مجموعه بود.

وی در ادامه‌ با بیان این که ورزش باید در همه شهرستان‌ها و روستاها رایج شود، خاطر نشان کرد: ورزش اگر در روستاهای سراسر کشور ترویج یابد قطعا می‌تواند بسیاری از مشکلات اجتماعی را بر طرف کند. جا دارد از فدراسیون کشتی‌ تشکر کنم که در این یک سال هماهنگی خوبی با ما داشتند تا مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی کشور را در بین ورزشکاران روستایی خود برگزار کنیم. امیدوارم وزارت ورزش و جوانان  نیز در ادامه راه  ما را یاری کنند.

در اواسط مجمع “غلامرضا شعانی‌بهار” معاون توسعه ورزش‌ همگانی نیز به عنوان نماینده وزارت ورزش و جوانان در این نشست حاضر شد. از ابتدای این نشست، “ژاله فرامرزیان” به جای “شعبانی‌بهار” حاضر بود.

ادامه‌ دارد….
ارسال