کد خبر: 119066تاريخ انتشار : ۸:۴۴:۱۶ - دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶

سرمربی میلان:

گتوزو: نشان دادیم که خوب هستیم

سرمربی میلان بعد از پیروزی برابر جنوا به ستایش عملکرد شاگردانش پرداخت.

گتوزو: نشان دادیم که خوب هستیم

به گزارش سادس و به نقل از مدیاست، روزهای خوب میلان با گتوزو همچنان ادامه‌ دارد و این تیم با نتایج بسیار خوبی که به دست آورده خود را به تیم های بالای جدول رده‌بندی نزدیک‌تر کرده است. میلان در هفته بیست و هشتم رقابت‌های سری A  در خانه جنوا یک پیروزی شیرین را به دست آورد. این تیم با گل دقیقه ۹۴ سیلوا بازی را به سود خود به پایان رساند و سه امتیاز دیگر را به دست آورد.

گتوزو، سرمربی میلان در نشست خبری بعد از بازی گفت‌: از این پیروزی لذت بخش خوشحالم. بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. البته باید به جنوا هم به خاطر به نمایش گذاشتن این بازی خوب تبریک گفت‌.

او ادامه‌ داد: بی صبرانه در انتظار این بودم که ببینم بازیکنان تیمم بعد از شکست برابر آرسنال چه واکنشی از خود نشان می‌دهند و آیا از نظر روحی در شرایط خوبی قرار دارند. نشان دادیم که تیم خوبی هستیم. در نیمه نخست بازی بدی را به نمایش گذاشتیم و مرتکب اشتباهات زیادی شدیم اما  در نیمه دوم بهتر شدیم.

گتوزو در پایان سخنان خود اظهار کرد: وقتی به جدول رده‌بندی نگاه کنید به خوبی پی می‌برید که میلان بهتر شده است. بعضی از  بازیکنان در بهترین شرایط خود به سر می‌برند و من بر این باورم که در دیدار برگشت برابر آرسنال بهتر از این هم ظاهر خواهیم شد. نگران این دیدار بودم اما خوشبختانه توانستیم بعد از شکست تلخ برابر آرسنال به پیروزی برسیم.

انتهای پیام
ارسال