کد خبر: 119016تاريخ انتشار : ۲۱:۳۳:۴۵ - یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶

پیروزی آسان اتلتیکومادرید با درخشش گریزمان

پیروزی آسان اتلتیکومادرید با درخشش گریزمان
image.png

اتلتیکومادرید با درخشش مهاجم فرانسوی تیمش توانست سلتاویگو را به راحتی شکست دهد.

به گزارش سادس، اتلتیکومادرید یکشنبه در هفته بیست و هشتم لالیگا برابر سلتاویگو قرار گرفت و توانست در واندا متروپولیتانو با سه گل مهمانش را شکست دهد.

میزبان از ابتدا به دنبال گلزنی بود اما موقعیت‌هایش را از دست داد. یکی از بهترین فرصت‌ها به دیگو گودین رسید که ضربه سرش به بیرون رفت. با گذشت زمان سلتاویگو نیز دروازه اتلتیکو را تهدید کرد اما به گل نرسید. در لحظات پایانی نیمه اول ضربه سر خوسه خیمنس، آنتوان گریزمان را در شرایط خوبی قرار داد و مهاجم فرانسوی گل نخست بازی را به زیبایی به ثمر رساند.

در نیمه دوم مهمان به دنبال جبران نتیجه بود و حمله می‌کرد. با این حال پاس خوب گریزمان به ویتولو رسید و مهاجم اسپانیایی توانست بازی را دو بر صفر کند. در این شرایط قرمز و سفیدپوشان به راحتی به کار خود ادامه دادند. آنخل کورئا به جای ویتولو به میدان رفت و در دقیقه ۶۳ بازی را سه بر صفر کرد.

پیروزی اتلتیکو قطعی شد و دقایقی بعد گریزمان نیز تعویض شد. کوین گامیرو به جای هموطنش به میدان رفت. همچنین فرناندو تورس فرصت بازی پیدا کرد. دو تیم در این لحظات فرصت هایی برای گلزنی داشتند که به گل تبدیل نشد.

اتلتیکو با این پیروزی ۶۴ امتیازی شد و در جایگاه دوم باقی ماند.

پیش از این دیدار اسپانیول دو بر یک برابر رئال سوسیداد پیروز شد. در ادامه بازی‌های امشب لاس پالماس به مصاف ویارئال می رود و اتلتیک بیلبائو میزبان لگانس خواهد بود.

انتهای پیام
ارسال