کد خبر: 117377تاريخ انتشار : ۸:۴۰:۲۲ - چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶

پدر نیمار حرف آخر را زد

پدر ستاره برزیلی پاری ‌سن‌ ژرمن هواداران این تیم را شوکه کرد و از دوری 2 ماه این بازیکن چه با عمل جراحی و چه بدون عمل جراحی سخن به میان آورد.

پدر نیمار حرف آخر را زد

به گزارش سادس و به نقل از گلوبو اسپورت، آسیب‌دیدگی نیمار به معضلی بزرگ برای باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن و هواداران این تیم تبدیل شده است. گمانه زنی های زیادی درباره آسیب‌دیدگی این بازیکن برزیلی و زمان دوری او از میادین وجود دارد.

با وجود این که فدراسیون فوتبال برزیل تاکید دارد که باید نیمار جراحی شود اما باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن و سرمربی این تیم تاکید دارند که نیمار نیازی به جراحی ندارد و به دیدار حساس برابر رئال مادرید خواهد رسید.

پدر نیمار در گفت‌وگویی که با گلوبو اسپورت برزیل داشت به این شایعات پایان داد و هواداران پاری ‌سن‌ ژرمن را شوکه کرد. او گفت‌: نیمار چه جراحی شود و چه جراحی نشود شش الی هشت هفته قادر به بازی نخواهد بود.

به این ترتیب گران‌ترین بازیکن پاری سن ژرمن دیدار حساس برابر رئال مادرید در دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را از دست خواهد داد. این دیدار در حالی در ورزشگاه خانگی پاری ‌سن‌ ژرمن برگزار می‌شود که این تیم در دیدار رفت با نتیجه‌ سه بر یک تن به شکست داده است.

انتهای پیام
ارسال