کد خبر: 116825تاريخ انتشار : ۲۳:۵۷:۱۶ - جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶

نمایندگان ایران در ۵ وزن دوم رقبای خود را شناختند

نمایندگان ایران در ۵ وزن دوم رقبای خود را شناختند
فینال رقابت‌های کشتی آزاد جام جهان پهلوان تختی در تبریز

مراسم قرعه‌کشی پنج وزن دوم رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام مربیان و کشتی‌گیران برتر اوکراین، امشب(جمعه به وقت ایران) برگزار شد.

به گزارش سادس، نتایج قرعه‌کشی کشتی‌گیران کشورمان به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

در وزن ۷۹ کیلوگرم که ۲۳ نفر حضور دارند، امید حسن‌تبار در دور اول به مصاف آرون کانوا از ایتالیا می‌رود و در صورت گذر از این حریف، در دور بعد با برنده کشتی میان الکس درینگر از آمریکا و جاکو ماکاراشویلی از گرجستان کشتی می‌گیرد. محمد متقی‌نیا نیز پس از استراحت در دور نخست در دور بعد به مصاف دمیتری تکاچنکو از اوکراین می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور بعد با برنده کشتی میان حورهی کاسای از اوکراین و بخیتخانولی از ازبکستان کشتی خواهد گرفت.

در وزن ۹۲ کیلوگرم، حسین شهبازی در دور اول با ارشک محبی دیگر نماینده کشورمان کشتی می‌گیرد و برنده این دیدار در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان گیوا چیخالادزه از اوکراین و ایراکلی متسیتوری از گرجستان می‌رود. در این وزن ۲۲ نفر شرکت کرده‌اند.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم که ۱۶ نفر حضور دارند، یدالله محبی در دور نخست با دنیس ماتیکو از اوکراین کشتی می‌گیرد و در صورت غلبه بر این حریف، در دور بعد به مصاف برنده ویتالی پیاسنیاک از بلاروس و داوم برادلی از آمریکا می‌رود. گنو پتریاشویلی قهرمان جهان از گرجستان نیز در سمت دیگر گروه این وزن حضور دارد.

کشتی فرنگی:
 
در وزن ۷۷ کیلوگرم پژمان پشتام در دور نخست با ویتالی کوچ از اوکراین مصاف می‌دهد و در صورت شکست این حریف، در دور بعد با برنده ندیراف از قزاقستان و سیرو روسو از ایتالیا کشتی خواهد گرفت. در این وزن ۲۵ نفر حضور دارند.  
 
مراسم وزن‌کشی اوزان فوق صبح فردا (شنبه) برگزار و مسابقات آن نیز از ساعت ۱۱:۳۰ به وقت ایران انجام می‌شود.
انتهای پیام
ارسال