کد خبر: 116523تاريخ انتشار : ۸:۴۲:۴۹ - چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

گزارش/

روایتی از آشوب گری ها خیابان پاسداران /جان می دهند تا جان نگیرند

در حالی که رسالت نیروی انتظامی در پس هر حادثه و تجمع در ابتدای کار،مدارا و پس از تهدید جان و امنیت مردم اجرای عملیات است، این روزها برخی فرقه های فتنه، عملکرد پلیس را به نفع خودشان اسکن کرده و به خورد مردم می دهند.

روایتی از آشوب گری ها خیابان پاسداران /جان می دهند تا جان نگیرند

در حالی که رسالت نیروی انتظامی در پس هر حادثه و تجمع در ابتدای کار،مدارا و پس از تهدید جان و امنیت مردم اجرای عملیات است، این روزها برخی فرقه های فتنه، عملکرد پلیس را به منظور تحقق اهداف شومشان به نفع خود اسکن کرده و به خورد مردم می دهند.

مدارا می کنند تا مردم عزیز کشورشان در آرامش باشند اما تا جایی که جان و مال و امنیت شهروندان تهدید نشود بنابراین با کوچکترین حس ناامنی، جان بر کف، مقابله و مبارزه می کنند.

پلیس خدوم هیچ گاه نتوانسته ظلم و آسیب به مردم را ببیند و بی تفاوت از کنارش بگذرد چرا که وظایفشان حفظ حریم و امنیت مردم است.

همواره حواسشان به ایجاد امنیت در جای جای کشور بوده به طوریکه شاهد مهربانی ذاتیشان در بعضی از ماموریت ها در حوادث اخیر بوده ایم.

از ماموری که در حادثه پلاسکو حین خارج کردن پیکر آتش نشانان عزیز، بی اراده به احترام می ایستد تا پلیس راهوری که برای جلوگیری از ترافیک خورده شیشه جارو می کند.

مگر می شود مردم عزیز و فهیم کشورمان این گونه تلاش های بی دریغ را ببینند و حرف و حدیث های نامربوط و فتنه جویانه برخی احزاب و فرقه های معلوم الحال را در فضای مجازی و رسانه های ضد دین، باور کنند.

مردم عزیز کشورمان به طور حتم رابطه دوستانه میان پلیس و مردم را در انتخابات ریاست جمهوری به خاطر دارند که در آن روزها، این اقدام ، زبانزد خاص و عام شده بود به طوریکه فتنه گران را از جو موجود، بسیار نگران کرده در تلاش برای برهم زدن این آرامش پای بر زمین می کوبیدند اما زهی خیال باطل…

در پی اتفاقات چند شب گذشته نیز با توجه به عکس و فیلم های منتشر شده در فضای مجازی، شواهد موجود حکایت از آن دارد که نیروی انتطامی با هدف حفظ آرامش و امنیت مردم بدون درگیری سعی در متفرق کردن دروایش گنابادی را داشته اما گویی این فتنه گران به دنبال اختلال نظم عمومی بوده و برای ایجاد آشوب، هر لحظه سبیل می چرخاندند و تهدید می کردند.

با توجه به چندین حمله از سوی دراویش آشوب گر، از آتش زدن خودروی مردم در محدوده خیابان پاسداران تا زیر گرفتن ماموران پلیس، اقدامات خرابکارانه این فرقه با پایان ضرب الاجل تعیین شده و آغاز دستگیری ، خاتمه یافت.

متاسفانه در این عملیات چندین مامور مصدوم و ۳ تن از آنها به شهادت رسیدند.

اینگونه جان می دهند تا جانی را نگیرند.

حال شما قضاوت کنید… پلیس حافظ جان چه کسانی ست؟
ارسال