کد خبر: 112343تاريخ انتشار : ۱۹:۰۳:۴۲ - سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶

جشن قهرمانی تبریزی ها در بسکتبال/ مراسمی منظم و شایسته

جشن قهرمانی تبریزی ها در بسکتبال/ مراسمی منظم و شایسته
بسکتبال

مسئولان برگزار کننده دیدار نهایی لیگ برتر بسکتبال در تبریز با مراسمی منظم جشن قهرمانی تیم خود را برپا کردند.

به گزارش سادس، تیم بسکتبال شهرداری تبریز Purchase با کسب پیروزی برابر مهرام برای نخستین بار قهرمان لیگ برتر ایران شد. بعد از پایان مسابقه همه تبریزی ا آماده جشن قهرمانی شدند و این مراسم شاهد اتفاق های جالبی بود.

با به پایان رسیدن مسابقه فینال  بازیکنان can you buy chloramphenicol ointment over the counter شهرداری تبریز جشن قهرمانی را به پا کردند.

محمد زارعی و آرن داوودی http://review4boards.com/2018/02/02/%ef%bb%bforder-v-gel-capsules/ تورهای سبد بسکتبال سالن را به یادگار برداشتند.

بازیکنان شهرداری تبریز در ادامه جشن خود مهران حاتمی سرمربی تیم را باهم به هوا پرتاب می کردند با این سبک معمول http://www.autodidiermarie.com/2018/02/01/isotretinoin-cost/ از او تشکر کردند. حاتمی کاملا تحت تاثر جو سالن بود و با چشمان اشک آلود با خبرنگاران صحبت کرد.

بازیکنان مهرام با چشم های خیس نظاره گر جشن قهرمانی حریف خود در فینال بودند.

ماموران انتظامی اجازه ندادند تماشاگران وارد زمین شوند تا جشن قهرمانی شهرداری تبریز با نظم برگزار شود.

خوشحالی پولکو و جردن بازیکنان خارجی شهرداری تبریز نیز جالب توجه بود و آن دو در میانه زمین همراه با آهنگ آذری خوشحالی می کردند.

دیگر بازیکنان شهرداری تبریز نیز با رقص آذری جشن قهرمانی خود را برگزار کردند.

مسئولان برگزاری مسابقه سنی مخصوص برای برپایی جشن قهرمانی برپا کردند که شایسته و جالب توجه بود.

ابتدا بازیکنان مهرام به عنوان تیم نایب قهرمان با تشویق Order تماشاگران روی سن رفتند و مدال های نقره خود را دریافت کردند.

کاپ تیم نایب قهرمان نیز به حامد حسین زاده کاپیتان این تیم اهدا شد.

پس از تیم دوم نوبت به بازیکنان قهرمان رسید. بازیکنان شهرداری تبریز Order روی سن رفتند و مدال های خود را از مسئولان استان و فدراسیون دریافت کردند.

رسول خطیبی نیز که مهمان ویژه تبریزی ها بود در مراسم اهدای مدال شرکت کرد.

جام قهرمانی به آرن داوودی کاپیتان تیم اهدا شد و او با بالای سر بردن این جام اولین قهرمانی شهرداری تبریز را کنار هم تیمی هایش جشن گرفت.

انتهای پیام
ارسال