کد خبر: 109461تاريخ انتشار : ۰:۴۲:۱۴ - شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶

پایان رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی کشور داخل سالن مردان

پایان رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی کشور داخل سالن مردان

روز پایانی رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی کشور داخل سالن مردان امروز با قهرمانی رضا کاشف، محمد بنی‌آدمی، میلاد سیار، علی فهیمی، علیرضا خالدی و میلاد میری به پایان رسید.

به گزارش سادس، رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی کشور داخل سالن با حضور تیم‌های مختلف و در دو روز در مجموعه آفتاب انقلاب تهران پیگیری شد.
در دومین روز این رقابت‌ها ماده‌های دوی ۴۰۰ متر، پرش با نیزه، ۶۰ متر با مانع، دوی ۱۵۰۰ متر، دوی ۴ در ۴۰۰ متر امدادی، پرش طول و سایر مواد هفتگانه برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است.

۴۰۰ متر
۱. سجاد هاشمی آهنگری  آذربایجان شرقی  ۴۸.۶۰
۲. رضا کاشف  خراسان رضوی  ۴۸.۸۱
۳. میلاد رمضانی  آذربایجان شرقی  ۴۹.۱۰
۴. رضا ملک پور  قم  ۴۹.۶۷
۵. منصور عفری  خوزستان  ۵۰.۰۶
۶. محمدرضا رحمانی  قزوین  ۵۰.۲۰
۷. مهدی رحیمی  اصفهان  ناتمام

پرش با نیزه
۱. محمد بنی آدمی  تهران الف  ۵.۰۰
۲. حسین فلاح  تهران الف  ۴.۲۰
۳ . بهرام قاسمی  فارس  ۴.۰۰
۴. سجاد احمدی  تهران ب  ۴.۰۰
۴. علی دهقان منشاوی  یزد  ۴.۰۰
۶. سیدعلی حسینی  قم  خطا
۷. سیدعباس مرتضوی  یزد  غایب
۸. علی محبی  فارس  غایب
۹. منوچهر حبیبی  آذربایجان شرقی  غایب

۶۰متر با مانع نهایی:
۱. میلاد سیار  کردستان  ۸.۰۴
۲. امین برزی  اصفهان  ۸.۳۰
۳. احمدرضا خنفری  خوزستان  ۸.۳۲
۴. محمد گودرزی  لرستان  ۸.۳۹
۵. علی کشاورز  قم  ۸.۴۵
۶. رضا بحرینی  کیش  ۸.۵۲
۷. حامد خیرآبادی  خراسان رضوی  ۸.۸۰
۸. مهدی پیرجهان  آذربایجان شرقی  ۸.۸۷

دوی ۱۵۰۰ متر:

۱- علی فهیمی – لرستان – ۳:۵۰.۷۴
۲- مسلم نیادوست – فارس – ۳:۵۲.۰۵
۳- محمد جعفری – تهران الف – ۳:۵۳.۶۷
۴- جلیل ناصری – ایلام – ۳:۵۵.۷۴
۵- جواد مزیدی – فارس – ۴:۰۱.۸۷
۶- هادی جعفری – چهارمحال و بختیاری – ۴:۱۲.۸۹
۷- پرویز خانجانی – گیلان – ۴:۱۶.۳۷
۸- یونس آزاد – اردبیل – ۴:۲۴.۹۷

 ۴ در ۴۰۰ متر امدادی:

۱- آذربایجان شرقی – ۳:۲۴.۸۰
۲- زنجان – ۳:۲۷.۰۷
۳- خوزستان – ۳:۲۷.۲۴
۴- هرمزگان – ۳:۳۰.۱۶
۵- کرمانشاه – ۳:۳۰.۷۷
۶- فارس – ۳:۳۲.۳۱
۷- قزوین – ۳:۳۳.۳۱
۸- اصفهان – ۳:۳۵.۱۱

پرش طول:
۱. علیرضا خالدی  خوزستان  ۷.۳۸
۲. محمد قائدزاده  بوشهر  ۷.۳۴
۳. وحید صدیق  مازندران  ۷.۳۱
۴. محمد ارزنده  چهارمحال و بختیاری  ۷.۲۳
۵. پویا خلیلی  البرز  ۶.۹۸
۶. رحمان نیک زاد  زنجان  ۶.۹۵
۷. محسن زینلی  هرمزگان  ۶.۸۷
۸. عادل بهرامیان  خراسان جنوبی  ۶.۷۶

امتیازات هفتگانه
۱. میلاد میری  تهران الف  ۴۵۲۰
۲. علی محبی  فارس  ۴۴۲۱
۳. محمد معتمدنیا  تهران ب  ۳۷۷۹
۴. جمیل شکیبا  گلستان  ۳۷۳۴
۵. منوچهر حبیبی  آذربایجان شرقی  ۲۹۷۱
۶. رضا مرادی  فارس  ناتمام
۷. رضا دودانگه  قزوین  ناتمام
۸. عبدالجلیل توماج  گلستان  غایب

امتیازات تیمی:

۱- تهران الف – ۵۶.۵
۲- خراسان رضوی – ۳۹
۳- آذربایجان شرقی – ۳۷
۴- کرمانشاه – ۳۴
۵- خوزستان – ۳۳
۶- مازندران – ۳۱
۷- فارس – ۳۱
۸- لرستان – ۲۶
۹- ایلام – ۲۲
۱۰- اصفهان – ۲۰.۵
۱۱- قم – ۱۶
۱۲- زنجان – ۱۴
۱۳- گلستان – ۱۴
این مسابقات جنبه انتخابی تیم ملی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی داخل سالن آسیا که از ۱۲ تا ۱۴ بهمن به میزبانی ایران برگزار می‌شود را نیز داشت.

انتهای پیام




ارسال