کد خبر: 104990تاريخ انتشار : ۱۴:۲۹:۱۰ - پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶

نتایج مسابقات نوبت صبح روز نخست لیگ ‌برتر شنا

نتایج مسابقات نوبت صبح روز نخست لیگ ‌برتر شنا
استخر

از صبح امروز (پنج‌شنبه) روز نخست مسابقات لیگ‌ برتر شنای ایران، در استخر قهرمانی آزادی آغاز شد.

به گزارش سادس، مرحله نخست مسابقات لیگ‌برتر شنای باشگاه‌های ایران با عنوان جام خلیج فارس از پنج‌شنبه ۲۳ آذر به میزبانی استخر قهرمانی آزادی تهران آغاز شد و تا جمعه ۲۴ آذر ادامه خواهد یافت. این رقابت‌ها به صورت چهار مرحله‌ای برگزار می‌شوند تا تیم‌های برتر معرفی شوند.

مسابقات نوبت صبح روز نخست مرحله‌ اول این رقابت‌ها در شش ماده ۵۰ متر کرال پشت، ۲۰۰ متر پروانه، ۵۰ متر آزاد، ۲۰۰ متر قورباغه، ۴۰۰ متر آزاد و ۱۰۰×۴ متر مختلط تیمی برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

۵۰متر کرال پشت:
۱) علی فتحی، تیم سرزمین موج‌های آبی مشهد
۲) محسن مهمانواز، تیم پارس جنوبی بوشهر
۳) جمال چاوشی‌فر، نفت تهران

۲۰۰متر پروانه:
۱) متین بالسینی، موج تهران
۲) امیرعباس امراللهی، سرزمین موج‌های آبی مشهد
۳) متین فتحی، موج تهران

۵۰متر آزاد:
۱) بنیامین قره‌حسنلو، سرزمین موج‌های آبی مشهد
۲)سپهر دعوتی، موج تهران
۳)امیرمحمد کاظمی، بانک حکمت ایرانیان

۲۰۰متر قورباغه:
۱) مهدی انصاری، سرزمین موج‌های آبی مشهد
۲) سامان قپانوری، نفت تهران
۳) سامیار عبدلی، موج تهران

۴۰۰متر آزاد:
۱) متین بالسینی، موج تهران
۲) امیرمحمد کاظمی، بانک حکمت ایرانیان
۳) امیرحسین عازمی، نفت تهران

۱۰۰×۴متر مختلط تیمی:
۱) سرزمین موج‌های آبی مشهد(علی فتحی، مهدی انصاری، امیرعباس امراللهی و بنیامین قره‌حسنلو)
۲) نفت تهران(جمال چاوشی‌فر، سامان قپانوری، علیرضا زمردی و علیرضا یاوری)
۳) موج تهران(علی حصاری، متین بالسینی، سامیار عبدلی و سپهر دعوتی)

مسابقات نوبت عصر روز نخست از مرحله اول این رقابت‌ها نیز امروز (پنج‌شنبه)، در پنج ماده (۲۰۰متر کرال پشت، ۱۰۰متر آزاد، ۵۰متر قورباغه، ۸۰۰متر آزاد و ۱۰۰×۴متر آزاد تیمی) برگزار می‌شود.

روز دوم این رقابت‌ها فردا (جمعه) در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود که به قرار زیر است:

* جمعه(صبح)
۲۰۰متر آزاد
۵۰متر پروانه
۱۰۰متر کرال پشت
۱۰۰متر قورباغه
۲۰۰×۴متر آزاد تیمی

* جمعه(عصر)
۲۰۰متر مختلط انفرادی
۱۰۰متر پروانه
۱۵۰۰متر آزاد (دسته سوم)
۱۰۰×۴متر آزاد امدادی

انتهای پیام




ارسال