کد خبر: 91933تاريخ انتشار : ۷:۳۵:۲۷ - دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶

گزارش سادس/

هیچ کسی پاسخگوی حیف ومیل صدها میلیاردی بیت المال در فوتبال نیست/فوتبال ایران بهشت مفسدین اقتصادی خرده پا

در آستانه محرم آیا بهتر نیست، همان گلویی که برای خرج کردن مردم از جیب خودشان برای هیئات پاره می کنید را برای پایمال کردن بیت المال هم پاره کنید؟آیا بهتر نیست اینهمه هزینه که در فوتبال بی کیفیت و در تیمهایی همچون استقلال امسال و پرسپولیس زمان درخشان و دایی می شد را خرج مستعضعفین و محرومین کنیم؟ آیا روا نیست؟

هیچ کسی پاسخگوی حیف ومیل صدها میلیاردی بیت المال در فوتبال نیست/فوتبال ایران بهشت مفسدین اقتصادی خرده پا

سرویس ورزشی سادس -اکبر شهبازی:خبرآنلاین اعلام کرده است که علیرضا منصوریان ۴ میلیارد تومان یکجا بابت ۳ فصل مربیگیری در استقلال گرفته است، حتی  مبلغ سال آینده خود را هم تماما دریافت کرده است، به همین دلیل مدیران استقلال نمی توانند او را اخراج کنند.

مانوئل ژوزه با شاهکار  مدیران پرسپولیس  درزمان رویانیان برای ۷ ماه حضور در ایران، ۱۲ میلیارد تومان از پرسپولیس گرفته و این تیم را در دادگاه فیفا نیز محکوم کرده است!

🔹وینگو بگویچ؛ آری هان، نلو وینگاندا، نیکولوفسکی، سامبو جوچی، سه پیرمرد پانامایی که زمان علی پروین به پرسپولیس قالب شدند و دهها بازیکن بی کیفیت خارجی که با پرسپولیس قرارداد بستند و خیلی هایشان حتی ۱دقیقه هم بازی نکردند و پولشان را کامل گرفتند، بیت المال نابود شده و الان نه خطیب و داریوش مصطفوی برای پاسخگویی حاضرند ونه رویانیان و غمخوار و حبیب کاشانی.

جی لوید ساموئل، لیام ردی(۸۴هزار دلار بدون حتی یک دقیقه بازی)، هنریک هلمه، عادل شیحی، پروپچیچ، و دهها مورد دیگر هم با استقلال تهران قرار داد بستند و دقایق بازی آنها مجموعا به ۹۰ دقیقه هم نرسید. از بازیکنان ایرانی نیز که لیست سرشار است، بختیار رحمانی سال گذشته ۲ میلیارد تومان با استقلال قرار داد بست و نیم فصل بدون اینکه حضور موثری داشته باشد از این تیم جدا شد؛ همینطور آرش افشین و کنعانی زادگان.
برای شاهکار مدیران استقلال هم از غریب و نجف نژاد و افشارزاده  تا فتح الله زاده و افتخاری؛ هیچ کسی پاسخگو نیست!

رقم قرار داد بازیکنی  مثل داریوش شجاعیان  با استقلال مبغلی بین ۳ تا ۴ میلیارد تومان اعلام شده است،استقلال امسال با رقمی حدود ۳۰میلیارد تومان بسته شده، گران ترین تیم لیگ است  و در۶ هفته ۱ گل زده است!

اینهمه ولخرجی همه از بیت المال است؛ همه از جیب محرومین پرداخت شده است و هیچ کسی پاسخگو نیست، صدها میلیارد به بازیکنان  مغرور و بی کیفیت پرداخت شده و در این میان پرسپولیس۲۱۸ میلیارد بدهی پرداخت نشده دارد و استقلال ۱۱۸ میلیارد تومان! برای کسب ۱ امیتاز در لیگ ایران به طور متوسط ۲۴۵ میلیون تومان هزینه می شود! هیچکسی نیز از قراردادهای زیرزمینی و مخفی و زد و بند مدیران و بازیکنان باخبر نیست! لابی ها، دلال ها و مدیران ورزشی و غیر ورزشی از قراردادهای میلیاردی بی نصیب نیستند،حاشیه مستطیل  سبز در ایران،بهشت مفسدین اقتصادی خرده پاست،با دزدی هایی که رقمش فقط چند ده میلیارد است، بی درد سر سیاسی و بدون سر وصدا و جنجال.

در آستانه محرم آیا بهتر نیست، همان گلویی که برای خرج کردن مردم از جیب خودشان برای هیئات پاره می کنید را برای پایمال کردن بیت المال  هم پاره کنید؟آیا بهتر نیست اینهمه هزینه که در فوتبال بی کیفیت و در تیمهایی همچون استقلال امسال و پرسپولیس زمان درخشان و دایی می شد را خرج مستعضعفین و محرومین کنیم؟ آیا روا نیست؟}
ارسال