کد خبر: 52850تاريخ انتشار : ۲۳:۲۹:۲۶ - جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵

تشریح وضعیت ترافیکی در اطراف بهشت زهرا / آماده باش راهور از ۴ صبح امروز

تشریح وضعیت ترافیکی در اطراف بهشت زهرا / آماده باش راهور از ۴ صبح امروز


رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ وضعیت ترافیکی محورهای منتهی به بهشت زهرا (س) را تشریح کرد.

سردار محمدرضا مهماندار در گفت وگو با سادس، درباره وضعیت ترافیکی محورهای اطراف بهشت زهرا در آخرین جمعه سال گفت: همه ساله در آخرین پنجشنبه و جمعه سال سنت زیارت اهل قبور انجام می شود و در همین راستا پلیس راهور نیز در آماده باش بوده و طرح‌های ترافیکی ویژه ای را در اطراف بهشت زهرا (س) به اجرا می‌گذارد و امسال نیز ماموران پلیس آماده باش بوده و از ساعت چهار بامداد امروز در مسیرهای منتهی به بهشت زهرا و معابر داخلی آن مستقر شدند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر بار سنگین ترافیکی که از ابتدای صبح در محورهای اطراف بهشت زهرا به دلیل مراجعه مردم در آخرین جمعه سال برای زیارت اهل قبور شکل گرفته برطرف شده و در حال حاضر در برخی مقاطع شاهد ترافیکی نیمه سنگین هستیم اما در مجموع وضعیت تردد در این محورها روان است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به وضعیت ترافیکی معابر داخلی بهشت زهرا گفت: حجم ترافیکی در معابر داخلی بهشت زهرا نیمه سنگین است اما در معابر خارجی همانطور که گفتم ترافیک روان است.

مهماندار تاکید کرد که حضور ماموران پلیس راهور در محورهای منتهی به بهشت زهرا همچنان و تا زمان عادی شدن تردد ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام
ارسال