کد خبر: 198816تاريخ انتشار : ۱۷:۲۸:۴۴ - شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

زیدان: هیچ مشکلی با گرت بیل نداشتم

زیدان: هیچ مشکلی با گرت بیل نداشتم
زیدان: هیچ مشکلی با گرت بیل نداشتم

سرمربی رئال مادرید اعلام کرد که هیچ مشکلی با مهاجم ولزی نداشته است.

به گزارش سادس و به نقل از آس، رئال مادرید یکشنبه شب کار خود را در لالیگا شروع می کند و در اولین بازی خود از هفته دوم به مصاف رئال سوسیداد می رود. زین الدین زیدان پیش از بازی گفت: تیم خیلی خوب تمرین کرده است. زمان کافی داشتیم و با اشتیاق با آن روبرو شدیم. خوشحالم که دوباره می توانیم در این شرایط بازی کنیم. خیلی از مردم لحظات بدی را گذرانده اند و ما خوش شانس هستیم که می توانیم فوتبال بازی کنیم. 

گرت بیل به لندن سفر کرد تا در باشگاه تاتنهام تست بدهد. هنوز انتقال مهاجم ولزی به صورت رسمی اعلام نشده است. سرمربی رئال مادرید درباره بیل اظهار کرد: من ناراحت نمی شوم که گفته شود به خاطر من رئال مادرید را ترک کرده است چون این‌چنین نیست. خیلی پیچیده تر از آن است. هرگز با گرت مشکلی نداشته ام. می دانم چه کارهایی برای باشگاه کرده است و در آن بحثی نیست. در مقابل خیلی حرف ها می زنند. ما هیچ مشکلی با هم نداشتیم. اکنون در لندن در حال مذاکره هستند و اگر جابجایی صورت پذیرد بهترین ها را برایش آرزو می کنم. 

سرمربی فرانسوی به وضعیت ادن هازارد هم اشاره کرد و گفت: نمی توانم دقیق بگویم. او بهتر شده و چیزی که ما و او می خواهیم این است که ۱۰۰ درصد آماده باشد. مشکل جسمانی نداشته باشد. برای این کار زمان داریم. باید ۱۰۰ تا ۱۲۰ درصد آماده باشد. باید خود را برای آن آماده کنیم. 

انتهای پیام