کد خبر: 198503تاريخ انتشار : ۱۶:۳۲:۳۵ - سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹

اندی ماری به رولان گاروس دعوت شد

اندی ماری به رولان گاروس دعوت شد
اندی ماری به رولان گاروس دعوت شد

تنیسور بریتانیایی می تواند در آخرین گرند اسلم سال رقابت کند.

به گزارش سادس و به نقل از آس، اندی ماری، قهرمان سه گرند اسلم و مرد شماره ۱۱۰ جهان برای رقابت در رولان گاروس دعوت شد. سازمان برگزاری این بازی ها اعلام کرد تنیسور اسکاتلندی مهمان سومین گرند اسلم سال خواهد بود. ورزشکار ۳۳ ساله که در اپن آمریکا ۲۰۱۲ و ویمبلدون ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ قهرمان شد یکی از هشت تنیسور مرد بود که بدون در نظر گرفتن رنکینگ شانس حضور در این رقابت ها را پیدا کرد. اوژنی بوشارد بانوی شماره ۱۶۸ جهان هم به رولان گاروس دعوت شد.  

آسیب دیدگی های پیاپی ماری موجب شد نتواند از سال ۲۰۱۷ در رولان گاروس رقابت کند. در اوایل سپتامبر تنیسور بریتانیایی توانست پس از دو سال در یک گرند اسلم پیروز شود. او در دور اول با یک بازگشت یوشیهیتو نیشی‌اوکا را شکست داد. با این حال در دور دوم مغلوب فلیکس الیاسیم شد و از اپن آمریکا کنار رفت. 

بوشارد که چهار سال از رقابت های تنیس دور بود در تورنمت استامبول فینالیست شد. او پیش از این سابقه حضور در نیمه نهایی رولان گاروس ۲۰۱۴ را داشته است. همچنین در آن سال توانست به نیمه نهایی اپن استرالیا صعود کند و فینالیست ویمبلدون شود. 

مسئولان برگزاری رولان گاروس همچنین از پیرونکووا دعوت کردند که در اپن آمریکا ۲۰۲۰ تا یک چهارم نهایی صعود کرد. او به خاطر مادر شدن سه سال از میادین دور بود. 

رولان گاروس از بیست و هفتم سپتامبر (۶ مهر) شروع می شود و دیدار نهایی یازدهم اکتبر (۲۰ مهر) برگزار خواهد شد. 

انتهای پیام