کد خبر: 195481تاريخ انتشار : ۱۰:۰۶:۲۹ - یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

عضو کمیسیون انرژی مجلس:

مردم از دولت نا امید شدند/ حفظ ارزش پول ملی تورم را مهار می‌کند

اقتصاد کشورما دچار یک شرایط پرالتهاب و خیلی نگران کننده شده است، این فضا بر اثر اتخاذ سیاست‌های غلطی است که بیش از یک سال پیش شکل گرفته است.

مردم از دولت نا امید شدند/ حفظ ارزش پول ملی تورم را مهار می‌کند

به گزارش سادس، مصطفی نخعی عضو کمیسیون انرژی و نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس در گفتگو با راه صنعت:

-بسیاری از اقشار مخصوصا کم درآمدها وآسیب‌پذیرها شرایط خیلی سختی را متحمل می‌شوند، حقیقتا برای ما جالب است که با این منابع فراوان در کشور و امنیت داخلی چرا مسئولین راهکاری مناسبی برای حل این مشکلات ارائه و اجرایی نمی‌کنند.

با این امنیت و ظرفیت‌های مطلوب مدام شاهد کاهش ارزش پول ملی هستیم، مسئله‌‌ای که در کشورهای مجاور که دچار جنگ داخلی و ناامنی هستند دیده نمی‌شود، متاسفانه رشد این موضوع بسیار نگران کننده است و به سو مدیریت دولتمردان باز می‌گردد.

در این شرایط تقریبا دیگر امیدی به دولت نیست اما مردم امیدوارند مجلس یازدهم برای مهار مشکلات اقتصادی کاری انجام دهد به همین دلیل نمایندگان باید هرچه سریعتر با اقدامات مفید در بعد قانوگذاری و نظارت، برای ثبات اقتصاد و مهار فزآینده قیمت کاری انجام دهند.

انتخاب بهترین و سریع‌ترین راهکار برای حفظ ارزش پول ملی و سایر چالش‌های اقتصادی دغدغه اصلی نمایندگان مجلس خصوصا کمیسیون‌های اقتصادی است، امیدواریم دولت برای کاهش فشار به مردم در اجرای این طرح‌های مجلس تمام تلاش خود را انجام دهد و با این هم افزایی قدم‌های خوبی در ایجاد ثبات اقتصادی در کشور برداشته شود.