کد خبر: 194835تاريخ انتشار : ۱۳:۴۳:۴۴ - شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹

ورزشکاران حتی به پرتاب پیک خود نزدیک هم نشده‌اند

ورزشکاران حتی به پرتاب پیک خود نزدیک هم نشده‌اند
ورزشکاران حتی به پرتاب پیک خود نزدیک هم نشده‌اند

سادس/لرستان مربی پرتاب‌های تیم ملی دوومیدانی معلولان به زمان برگزاری انتخابی تیم ملی انتقادها دارد.

مصطفی بهرامی در گفت‌وگو با سادس، در خصوص اینکه قرار است رکوردگیری انتخابی تیم ملی برای حضور در پارالمپیک دهه سوم شهریور برگزار شود، اظهار کرد: این تصمیم عجیب است و تمام ورزشکاران تا آن زمان نمی‌توانند حتی به آمادگی نسبی هم برسند.

وی ادامه داد: در لرستان حدود شش ماه است که سالن و زمین پرتاب‌ها تعطیل بوده و ورزشکاران عملاً تمرینات خاصی نداشته‌اند؛ با توجه به شرایط انتخابی تیم ملی به هیچ وجه تصمیم درستی نیست.

بهرامی با بیان اینکه اکثر استان‌ها به این تصمیم معترض هستند، تاکید کرد: برای انتخاب شدن باید رکورد ورزشکار ایرانی از نفر سوم پارالمپیک کمتر نباشد، فدراسیون می‌تواند با توجه به اینکه ورزشکاران چندین ماه است تمرین نداشته‌اند، حداقل در رکوردها منعطف‌تر باشد و مثلاً رکورد نفر ششم پارالمپیک را لحاظ کند.

این مربی لرستانی با اشاره به اینکه امروز در زمین پرتاب‌های مجموعه ورزشی تختی خرم‌آباد رکوردگیری داشته‌ایم، اضافه کرد: هیچ‌کدام از ورزشکاران حتی به پرتاب پیک خودشان نزدیک هم نشده‌اند البته چون در این مدت تمرین خاصی نداشته‌اند، طبیعی است.

وی با بیان اینکه ما باید لیست خودمان را به انجمن بدهیم وگرنه ورزشکاران برای حضور در انتخابی تیم ملی حذف می‌شوند، افزود: هدف از رکوردگیری در شهریورماه مشخص نیست، انتظار می‌رود در این تصمیم تجدیدنظر شود، چون قطعاً ورزشکاران اندکی می‌توانند به رکوردها موردنظر برسند.

بهرامی گفت: از اسفند ۹۸ تاکنون ورزشکاران لرستانی تمرین نداشته‌اند و بدون شک دستیابی به رکورد موردنظر برای تیم ملی کار سختی است.

مربی پرتاب‌های تیم ملی دوومیدانی معلولان بیان کرد: با توجه به شیوع کرونا ورزشکاران ما در این مدت خیلی اذیت شده‌اند و الان هم با این تصمیم نمی‌توانند خودشان را به رکوردهای موردنظر برسانند.

انتهای پیام