کد خبر: 165091تاريخ انتشار : ۱۹:۲۲:۳۰ - جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸

پایان رای گیری و آغاز شمارش آرا انتخابات نظام پرستاری

پایان رای گیری و آغاز شمارش آرا انتخابات نظام پرستاری


رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات پنجمین دوره نظام پرستاری از پایان رأی گیری صندوق‌های ثابت و سیار و آغاز شمارش آرا خبر داد.

دکتر محمدحسن حیدری در گفت‌وگو با سادس، ضمن بیان اینکه مهلت رأی گیری پس از ساعت هشت شب تمدید نخواهد شد، گفت: در ابتدا قرار بر برگزاری انتخابات تا ساعت شش بعد از ظهر بود که پس از درخواست‌های صورت گرفته، مهلت رأی دهی را تا ساعت ۸ شب تمدید کردیم اما پس از این ساعت دیگر تمدید نخواهد شد. در تمام صندوق‌های ثابت تا ساعت ۸ و صندوق‌های سیارِ شهر تهران تا ساعت ۹ شب رأی‌گیری به پایان می‌رسد.

وی در خصوص آغاز شمارش آرا افزود: با پایان فرآیند رأی گیری کار شمارش آرا آغاز شده و تا ۲۴ ساعت پس از آن نتایج به شکل رسمی اعلام می‌شود.

حیدری در ادامه با اشاره به بازدید میدانی از چند بیمارستان گفت: صبح امروز به همراه اعضای هیئت نظارت بر انتخابات به چند بیمارستان علوم پزشکی در تهران و یک بیمارستان نیروهای مسلح مراجعه کردیم تا روند برگزاری انتخابات را از نزدیک رصد کنیم که خوشبختانه مشکلی وجود نداشت. همچنین از طریق دبیرخانه با شهرستان‌ها در ارتباط بوده و در تمام کشور روند انتخابات نظام پرستاری به خوبی پیش رفت.

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات پنجمین دوره نظام پرستاری در پایان افزود: علی‌رغم اینکه تصور می‌کردیم شهرستان مسجد سلیمان به سبب زلزله رخ داده به انتخابات اصلی نرسد و جزو شهرستان‌هایی باشد که باید انتخابات میاندوره ای در آنجا انجام شود، اما خوشبختانه با همکاری‌های صورت گرفته، انتخابات در این شهرستان نیز بدون هیچ مشکلی انجام شد.

انتهای پیام